ChciSlevuZadarmo.cz - Hromadné nákupy se slevou

Jen 89 Kč za pstruha na roštu s americkými bramborami a tureckou kávou nebo čajem v restauraci Staré časy. Ryby jsou zdravé, ryby jsou chutné, přijďte si na jedné pochutnat do originální restaurace jen kousek od zimního stadionu v Plzni.

Běžná cena
180 Kč
Sleva
51%
Ušetřím
91 Kč
Cena dnes:
89 Kč
Nabídka vypršela
25.04.2011, 23:59:59
77 zákazníků
Sleva již není aktivní.
Určitě si vyberete z výhodných dnešních slev.

V bodech

  • Jen 89 Kč za pstruha na roštu s americkými bramborami a oblohou v restauraci Staré časy.
  • Přijďte si pochutnat na zdravé a chutné rybě do originální restaurace v Plzni kousek od zimního stadionu a ušetřete 51%.

Podmínky

  • Platnost voucherů od: 18.4.2011.
  • Platnost voucherů do: 30.6.2011.
  • Počet voucherů na osobu není omezen.
  • Celkový počet voucherů není omezen.
  • Rezervace alespoň jeden den předem na tel. 736647808.

Kde voucher uplatnit?

Detail slevy

Již jste si u nás pochutnali na Dřevorubeckém vepřovém steaku, tataráku z poctivé svíčkové i kuřecím steaku Argentina. Tentokrát pro Vás máme další lahůdku.

Dnes si můžete pochutnat za pouhých 89 korun na pstruhu na roštu s 200gramovou přílohou (americké brambory) a oblohou. A věřte, že takovou dobrotu jste již hodně dlouho neměli. Jako bonus na příjeemné posezení si můžete zvolit mezi tureckou kávou a čajem.

Staré časyStaré časy

Restaurace Staré časy je originální příjemná hospůdka, která dělá čest svému jménu. Naleznete ji nedaleko zimního stadionu. Restaurace s širokým výběrem jídla potěší nejen milovníky "starých časů", ale všechny, kteří mají rádi posezení v útulné restauraci s širokým výběrem dobrého jídla i pití.

Staré časyStaré časy

Návštěvníky restaurace jistě potěší i polední hotovky. K dispozici je také salonek a příležitostné zpívané, možnost pořádaní rautů, svateb, promocí, maturitních večírků. V restauraci jsou stavebně oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky.

Stavebně oddělený prostor pro kuřáky a nekuřáky

Vstupte do diskuze (2komentářů)