Nabídka pro firmy

Chcete získat pro svoji firmu nový příliv zákazníků? Chcete zaplnit svůj podnik do posledního místa? Chcete využít reklamy, u které máte záruku, že Vám něco přinese? Propagujte své zboží nebo služby na ChciSlevuZadarmo.cz.

Každý den připravujeme nabídku slev tak, aby přivedla stovky nebo dokonce tisíce lidi do vaší provozovny. Připravíme pro vás prezentaci, která bude čtivá a graficky dobře zpracovaná. Každý den tak budou mít naši zákazníci možnost zakoupit právě Vaší nabídku jednoduše online. 

Jak to funguje?
Pracujeme se stovkami podniků a máme s prodejem zkušenosti. Jsme připraveni Vám vytvořit nabídku na míru vašim potřebám. Peněženku schovejte. Jediné, co Vás to bude stát, je až provize ze zakoupených voucherů. Tedy žádné peníze předem. Kolektivní moc ChciSlevuZadarmo.cz, kterou máme, vytváří obrovskou kupni silu tisíců potenciálních zákazníků, kteří Vás po zakoupení slevového voucheru skutečně navštíví. Dejte příležitost zákazníkům vyzkoušet Vaše služby a možnost se k Vám poté samovolně vracet. 

Máte zájem?
Kontaktujte nás na emailu partneri@chcislevuzadarmo.cz nebo na telefonní čísle +420 777 266 371 nebo nás kontaktujte na formuláři níže. O zbytek se už postaráme my.

Zde nám můžete zaslat vaši nabídku:

Údaje o firmě
Vyplňte kontaktní údaje společnosti.
Údaje o zástupci
Vyplňte kontaktní zástupce společnosti.
Vzkaz
Pokud chcete, zanechte nám vzkaz, nebo návrh nabídky.
Ověření
Napište odpověď jedním slovem malými písmeny bez diakritiky.
* - povinný údaj.