Jak získat slevu zadarmo?

ChciSlevuZadarmo.cz je server zaměřený na kolektivní nakupování v České republice. Koncept vychází z oblíbeného serveru Groupon.com, který doslova pobláznil celý svět. Každý den pro Vás hledáme úžasné slevy, které budete moci u nás zakoupit. Každá taková sleva bude bezkonkurenčně nejnižší nabídkou na trhu, jelikož si danou věc koupí velké množství lidí. Sleva se nestane aktivní, dokud si jí nekoupí dostatečné množství lidí, které si stanoví poskytovatel slevy. Pokud se Vám u nás nějaká sleva zalíbí, řekněte o tom svým přátelům nebo ji sdílejte na Facebooku či Twitteru. Čím více lidí nabídku využije, tím dříve se stane aktivní a tím více dalších Vašich oblíbených podniků se do systému zapojí.
 

Jak probíhá nákup (voucher na slevu)

1)    Vyberte si jakoukoli probíhající slevu na ChcislevuZadarmo.cz.
2)    Klikněte na tlačítko Koupit! u této slevy.
3)    Vyplňte Váš email, počet kusů a způsob platby.
4)    Potvrďte přečtení Obchodních podmínek a poté i celou objednávku.
5)    Zaplaťte za objednávku podle vybraného způsobu.
6)    Užívejte si zakoupené slevy, ke které se běžně nedostanete.

Nákup na ChciSlevuZadarmo.cz je bezpečný

Vaše platba za zboží je naprosto bezpečná a splňuje vysoké standardy zabezpečení při nákupu na internetu. Pokud se rozhodnete zaplatit platební kartou, údaje o kartě my vůbec nevidíme, zadáváte je přímo na stránkách zabezpečené platební brány. My se jen dozvíme výsledek transakce. Můžete zaplatit i převodem z účtu.

S každým nákupem Vám do emailové schránky přijdou detaily o platbě. Po zaplacení a zaktivnění slevy i odkaz na zakoupené vouchery. Pokud bychom nenalezli dostatečný počet zákazníků, peníze zůstanou na vašem účtu, při zaplacení bankovním převodem budou neprodleně vráceny.
 

Na co se můžete těšit

Každý den lze zakoupit nejrůznější slevy v mnoha městech České republiky. Těšte se na nabídky restaurací, bowlingů, zážitků, relaxačních pobytu, masáží, kosmetických a kadeřnických salonů, módy, oblečení a mnoho dalších věcí. Také nám můžete dát tip na Váš oblíbený podnik, kde byste chtěli vyjednat slevu.