Časté otázky - FAQ

Co to je a jak funguje ChciSlevuZadarmo.cz?
ChciSlevuZadarmo.cz je internetový portál kolektivního nakupování nabízející unikátní akce se slevou 40 - 90 %. Jedná se o způsob hromadného nakupování – tím, že firmám zajistíme velký počet zákazníků, získáme na oplátku velmi zajímavé slevy na jejich služby či produkty.
 
Co musím udělat pro to, abych mohl nakupovat?
Pokud Vás zaujme nějaká z našich nabídek, stačí kliknout na tlačítko Koupit u příslušné slevy, vyplnit emailovou adresu a vybrat způsob platby. Jakmile se nabídka stane aktivní a pokud již budete mít objednávku zaplacenou, obdržíte na Váš email odkaz na voucher opravňující Vás k čerpání slevy.
 
Jak se u vás zaregistruji?
Registrace je provedena automaticky při prvním nákupu. Stačí zadat svůj email a na něj vám přijdou všechny potřebné údaje. Další možností je stát se odběratelem slevového zpravodaje. Poslední možností je registrace na http://www.chcislevuzadarmo.cz/registrovat/.
 
Kdy se sleva stane aktivní?
Nabídka se stane aktivní, jakmile si ji koupí minimální počet zákazníků stanovený poskytovatelem slevy. 
 
Co se stane, když nabídka nedosáhne požadovaného počtu zájemců?
Pokud se nenajde dostatečné množství zákazníků, nabídka se zruší a Vy nic neplatíte. Bohužel však nemůžete slevu čerpat. Pokud o nabídku máte zájem, a nenašlo se zatím dostatečné množství zájemců, pošlete informace svým kamarádů a známým. Pokud je nabídka zaujme a slevu zakoupí, jste společně blíže k možnosti využití výhodné slevy.
 
Mohu nabídku zakoupit i jako dárek pro někoho jiného?
Ano, můžete. Slevový voucher není vázaný na jméno. 
 
Chci zaplatit platební kartou. Jak a kdy dochází k převodu peněz?
Jakmile platbu autorizujete, bude provedena. V případě, že sleva v okamžik platby již bude aktivní, voucher obdržíte okamžitě. Pokud by sleva nebyla byla aktivována až později, dostanete slevový voucher v moment zaktivnění. Pokud by nedošlo k aktivaci slevy, platba bude stornována a peníze Vám zůstanou na bankovním účtu. V případě zaplacení převodem Vám budou peníze neprodleně vráceny.
 
Jak bezpečné je zaplacení platební kartou?
Vaše platba za zboží je naprosto bezpečná a splňuje vysoké standardy zabezpečení při nákupu na internetu. Pokud se rozhodnete zaplatit platební kartou, údaje o kartě my vůbec nevidíme, zadáváte je přímo na stránkách zabezpečené platební brány. My se jen dozvíme výsledek transakce. 
 
Chci zaplatit bankovním převodem ze svého účtu. Je to možné?
Určitě. Podklady k platbě od nás dostanete v okamžiku zakoupení slevy. Pokud by se náhodou stalo, že sleva nebude aktivována dostatečným počtem zákazníků a již jste za slevu zaplatili, peníze Vám budou neprodleně vráceny.
 
Zaplatil jsem za slevu, co se bude dít dále?
Po přijetí platby vám na váš email pošleme přihlašovací informace do našeho systému, kde máte přehled o všech svých nákupech. Zde máte ke každé slevě také odkaz na slevový voucher, případně informace nutné k zaplacení za slevu. Slevový voucher si vytiskněte nebo si jednoduše opiště číslo i kód voucheru. S těmito údaji se prokážete u našeho partnera pro čerpání slevy.
 
Kdy mohu uplatnit svůj poukaz na slevu? Jak dlouho platí?
Každý poukaz má stanovenou dobu platnosti, která je uvedena v popisu nabídky, stejně tak na samotném poukazu. Obvykle se tato doba pohybuje v řádech několika měsíců. Je pak jen na vás, jak se s danou společností domluvíte na termínu využití slevy.
 
Pokud nevyužiji plnou hodnotu kupónu při první návštěvě, mohu zbytek uplatnit i později?
Zpravidla ne. Pokud není v podmínkách nákupu uvedeno jinak, poukaz je jednorázový a za nevyužitou hodnotu peníze ani jiný druh kompenzace nedostanete.
 
Chci doporučit kamaráda a získat slevu, budu mít za to nějaké výhody?
Ano, Pokud použijete funkci Doporučit kamaráda, stačí mu poslat jedinečný odkaz na zaregistrování. Po jeho registraci a prvním úspěšném nákupu za něj dostanete finanční odměnu, kterou můžete vyčerpat na jakékoli slevy prezentované na ChciSlevuZadarmo.cz. Více informaci na http://www.chcislevuzadarmo.cz/doporucit/.
 
Je platba kartou zdarma?
Pokud je celková částka k zaplacení více než 99 Kč, tak ano. V opačném případě Vám bude systémem PayPal připočítána pevná částka 10 Kč. Díky poplatkové politice tohoto systému bohužel nelze postupovat jinak. I přesto věříme, že Vám i u "levných" slev přinášíme aktuálně bezkonkurenční nabídku.
 
Jak později stáhnu zakoupený voucher?
- Vstupte na naše stránky na adrese ChciSlevuZadarmo.cz
- Přihlašte se pod odkazem přihlásit vpravo nahoře.
- Zadejte Vaší emailovou adresu a heslo. Heslo Vám bylo buď automaticky vygenerováno při nákupu slevy nebo při registraci k odběru novinek a zasláno v prvním uvítacím emailu od nás. Pokud heslo nevíte, použijte pro nastavení nového hesla formulář pod odkazem Zapomenuté heslo - http://www.chcislevuzadarmo.cz/user/forgot_passwd/
- Přihlášením se Vám zpřístupní záložka Můj účet v menu nahoře. Zde naleznete historii Vašich objednávek a u zakoupených a zaplacených slev si můžete voucher stáhnout.